in

Syn wrócił wcześniej z misji i nie powiedział o tym mamie. Sposób w jaki ją powitał, wzruszył kobietę do łez

Chyba dla każdej mamy, jej dziecko jest najważniejszym skarbem. Co musi czuć matka, której syn jest żołnierzem i wyjechał na niebezpieczną misje? Ciężko to sobie nawet wyobrazić…

Czekająca na jego powrót matka, z pewnością targana jest emocjami. Strach, stres i obawa o zdrowie i życie dziecka błyskawicznie mijają, gdy pewnego dnia matka niespodziewanie widzi swojego syna, który właśnie wrócił z misji. Syn nie uprzedził o tym matki, lecz postanowił zrobić jej niespodziankę.

„Powiedziałem mamie, że wracam z misji dopiero pod koniec lipca, chociaż wiedziałem, że to nieprawda. Wróciłem miesiąc wcześniej, żeby jej zrobić niespodziankę.” – to napisał Larry w komentarzu pod swoim filmem.

Żołnierz siedział na placu i czekał na matkę, która wracała z pracy. Dodatkowo zasłonił się gazetą, aby było trudniej go rozpoznać.

Przyjaciel Larrego zwabił matkę w to miejsce, aby miała szansę natknąć się na syna. Kiedy przechodziła kilka metrów od swojego syna, nagle go zauważyła… Dosłownie nie mogła uwierzyć własnym oczom i zaczęła krzyczeć z radości.

Jedna z osób komentujących wideo napisała: „Przysięgam, że zmysł matki czuje, gdy jej dziecko jest w pobliżu! Po chwili z radości dosłownie wskoczyła w ramiona swojego syna. To był bardzo wzruszający widok. Mama na pewno zapamięta tę chwilę do końca życia.”

Zobacz jak przebiegało to niecodzienne spotkanie matki z synem: