in

Rozstała się z narzeczonym po tym, jak uprawiała seks z… 20 duchami. Teraz chce mieć z jednym z nich dziecko

Czy jesteś jedną z tych osób, które wierzą w duchy? Bohaterka tej historii zdecydowanie wierzy w istnienie istot nie z tego świata. Co więcej, powiedziała dziennikarzom, że miała kontakty seksualne z 20 zjawami i z tego powodu nie potrafi już czerpać przyjemności z seksu z realnymi mężczyznami…

Brytyjka Amethyst Realm pracuje jako Doradca do Spraw Duchowych. Kobieta twierdzi, że ma bliskie kontakty z duchami od 12 lat, a jej pierwsze doświadczenie seksualne z duchem miało miejsce, gdy mieszkała jeszcze z narzeczonym. Według jej relacji, udało jej się uwieść ducha, gdy narzeczony przebywał poza domem.

Kobieta mówi, że nie jest w stanie zobaczyć duchów z którymi sypia, jednak czuje ich obecność. Ametyst zdradzała swojego narzeczonego z duchem przez 3 lata, aż pewnego dnia po powrocie z pracy mężczyzna przyłapał ją na „gorącym” uczynku. Chociaż nie widział samego ducha, zauważył podobno jego cień. Kobieta zerwała więc z narzeczonym, bo wolała towarzystwo zjaw. Teraz pragnie zajść z duchem w ciążę.

Badaczka zjawisk paranormalnych Alexandra Holder, jest bardzo sceptycznie nastawiona do słów Amethyst. Uważa, że seks z duchem jest po prostu niemożliwy. Sądzi też, że wytłumaczeniem „stosunków” z duchami mogą być zaburzenia snu, w tym paraliż senny. W takich przypadkach osoby śniące doznają niezwykle realistycznych halucynacji.

A jakie jest Wasze zdanie w kwestii życia po życiu?

Źródło: goodfullness.net