in

Rodzice włożyli 4-miesięczne dziecko do mikrofalówki i włączyli ją. Ale to nie wszystko…

Naprawdę staram się dostrzegać dobro w każdym człowieku, jednak gdy słyszę o czymś takim, tracę wiarę w ludzi. Zastanawiam się, dokąd zmierza ludzkość, skoro stać nas na takie bestialstwo. To czego dopuścili się ci rodzice jest przerażające. Ich ofiarą padło bezbronne dziecko.

Wszystko wydarzyło się w tym roku w stanie Missouri, w USA. Małżeństwo Derick Boyce-Slezak i Mikala Boyce-Slezak wychowywali wspólnie swoje małe dziecko. Okazali się najgorszymi rodzicami jakich można mieć.

W kwietniu para pojawiła się na szpitalnym oddziale ratunkowym ze swoim 4-miesięcznym dzieckiem. Lekarze zdiagnozowali u maleństwa poparzenia drugiego stopnia i urazy głowy.

Mikala powiedziała lekarzom, że to ojciec włożył dziecko do kuchenki mikrofalowej, a następnie ją włączył. Gdy pracownicy szpitala to usłyszeli, natychmiast wezwali policję.

Para została aresztowana i oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem. W trakcie śledztwa ustalono także inne przerażające rzeczy. Na jaw wyszło między innymi, że ojciec kilkakrotnie rzucił maleństwem o podłogę. Wtedy doszło do urazów czaszki, choć matka wcześniej utrzymywała, że ojciec nieumyślnie upuścił je podczas przełączania kanałów w telewizji.

Jeżeli wyrodni rodzice zostaną uznani za winnych, czeka ich więzienie. Dziecko trafiło pod opiekę pracowników służb socjalnych.

Źródło: newsner.com