in

„Przyłapałam tę zdzirę z moim mężem!” – Wściekła żona upokorzyła kochankę męża

Pewna kobieta wpadła w prawdziwy szał, po tym, jak przyłapała męża z kochanką. W zemście postanowiła przemaszerować z nagą kobietą przez całe sąsiedztwo!

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w Sao Paulo w Brazylii. Żona nie zastała swojego męża w domu. Poszukując go, udała się do mieszkania jego przyjaciela. Tam zastała męża, gdy zabawiał się z młodszą, szczuplejszą brunetką.

Zdradzona kobieta rzuciła się na kochankę, a potem brzytwą obcięła jej włosy i podarła jej ubrania.

Wzgardzona i nabuzowana żona złapała 20-latkę za włosy i siłą wyprowadziła ją na ulicę. Jej nastoletni synowie szydzili z nagiej kochanki, wyjąc ze śmiechu i przyciągając uwagę przechodniów.

Szokujący jest fakt, że wściekła kobieta i jej synowie chełpili się swoim wyczynem w sieci. Część oburzonych sąsiadów zgłosiła jednak sprawę policji, której funkcjonariusze postanowili odszukać poniżoną ofiarę.

„Nie interesuje mnie, co myślą inni. Pokażę wam, jak należy się obchodzić ze zdrajcami. Suka dostała to, na co zasłużyła!” – grzmiała na portalach społecznościowych kipiąca ze złości żona

 

Policjanci z Sao Paulo wszczęli poszukiwania, jednak w międzyczasie ofiara sama złożyła skargę. Przy okazji okazało się, że kochanek zapewniał ją, że jest singlem. Para spotykała się od pięciu miesięcy.

Agresywna żona została została zatrzymana przez policję. Postawiono jej zarzuty uszkodzenia ciała i mienia, zniesławienia, a nawet torturowania. Grozi jej za to dziesięć lat więzienia.

Źródło: thesun.ie