in

Przez 23 godziny na dobę nosi gorset, a implanty ma nawet w pośladkach. Czy tak się tworzy ciało idealne?

Nosi gorset przez 23 godziny dziennie i poddała się wielu operacjom plastycznym. Pochodząca z Argentyny modelka Aleira Avendado, twierdzi, że jej ciało jest już niemal idealne.

„Każda kobieta powinna przejść przynajmniej jedną operację plastyczną, aby być naprawdę piękną” – mówi Avendado.

Modelka nosi gorset codziennie od sześciu lat, nic więc dziwnego, że nazywa go „praktycznie drugą skórą.” 26-latka nie zważa na lekarzy którzy ostrzegają, że wpłynie to negatywnie się na jej zdrowie.

„Kocham to uczucie ucisku. Zdejmuję gorset tylko podczas mycia” – mówi argentyńska modelka.

Avendado przyznaje, że gdy idzie ulicą, często wzbudza zainteresowanie. Ludzie nie mogą uwierzyć, że jej figura, na którą składają się silikonowe piersi w rozmiarze 34DD, jest prawdziwa.

Kobieta wspomina, że z początku, noszenie gorsetu nie było wygodne, ale po jakimś czasie jej skóra się przyzwyczaiła. Avendado twierdzi również, że ciasny gorset nie wywołuje u niej bólu.

Aby utrzymać swoją figurę, oprócz specjalnych ćwiczeń modelka zachowuje również ścisłą dietę,  Składa się ona między innymi z białek jaj, ananasów i chudego mięsa.

26-latka poddała się dotychczas ponad 20 operacjom plastycznym. Cztery powiększenia piersi, dwukrotna korekta nosa, implanty pośladków, wygładzenie czoła oraz liposukcja – to tylko niektóre z nich. W pogoni za perfekcyjnym wyglądem, Avendado zastąpiła nawet swoje zęby protezami, aby uzyskać idealnie równy uśmiech.

Pomimo swojej rygorystycznej rutyny, Avendado twierdzi, że praca nad wyglądem to najlepsza rzecz jaka przydarzyła się jej w życiu.