in

Pielęgniarka zakradła się do umierającej pacjentki. Chwilę później kamera pokazała jej prawdziwe oblicze

Czasem wydaje się nam, że na świecie żyją tylko źli ludzie. Media stale donoszą przecież o zbrodniach, aktach terroryzmu i okrucieństwach. Przychodzą chwile, gdy zaczynamy obawiać się tego, co przyniesie kolejny dzień. Na szczęście istnieją też osoby, dla których dobro innych znaczy bardzo wiele…

Takie rzeczy powinny być częściej opisywane, bo zdecydowanie na to zasługują. Oto historia, którą podzielił się Jeremiah Nichol. Jego babcia leżała w szpitalu i umierała. Wiedziała, że nie zostało jej dużo czasu.

Pielęgniarki są niezwykłe. Często ich pomoc wykracza poza podstawowe czynności, które codziennie wykonują, opiekując się pacjentami. Potrafią zrobić dosłownie wszystko, aby ich podopieczni czuli się lepiej. Taką właśnie pielęgniarką jest Isabelle. Jeremiah chce, aby cały świat wiedział, o tym, co zrobiła.

Kiedy Isabelle dowiedziała się, że babcia Jeremiaha nie ma już dużo czasu, zakradła się do jej pokoju i zrobiła coś naprawdę niesamowitego. Każdy ma jakiś talent, a Isabelle obdarzona jest anielskim głosem. Staruszka chwyciła Isabelle za rękę i poprosiła ją, aby dla niej zaśpiewała.

Wzruszająca chwila, w której Isabelle śpiewa dla umierającej pacjentki, została uwieczniona na nagraniu. Rodzina Helen nigdy nie zapomni tego pięknego momentu.

Często to lekarze są nazywani bohaterami, a pielęgniarki, niesłusznie, pozostają w ich cieniu. A przecież dbają o dobro pacjentów tak samo, jak lekarze. Isabelle ma tak wielkie serce, że potrafiła w wolny dzień przyjść do pracy tylko po to, aby zaśpiewać dla Helen.

Posłuchajcie sami, jak pięknym głosem obdarzona jest Isabelle: