in

Piękna 20-latka wybrała się ze znajomymi na imprezę. Gdy tata zobaczył ją po powrocie, pękło mu serce

Jacqui Subrido urodziła się w Wenezueli, ale zawsze marzyła o wyjeździe do USA. Kiedy wreszcie jej marzenie miało się spełnić, dziewczyna była bardzo podekscytowana i pełna oczekiwań.

W końcu trafiła do Teksasu. Piękna i młoda dziewczyna nie wiedziała jednak, że jej amerykański sen zmieni się w prawdziwy koszmar…

Pewnego dnia Jacqui pojechała ze znajomymi na imprezę urodzinową. W tym samym czasie w innym lokalu bawił się 18-letni Reggie, który nie stronił od alkoholu, mimo iż w USA jest to dozwolone od 21 lat. Ta dwójka nie miała jeszcze pojęcia, że ich drogi wkrótce się przetną i to w tragicznych okolicznościach.

Dziewczyna wraz z dwiema koleżankami w końcu postanowiła wrócić do domu. Cała trójka była trzeźwa. W tym samym czasie Reggie pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę. Kiedy dwa pojazdy spotkały się przypadkowo na drodze, chłopak stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się z autem Jacqui, który momentalnie stanął w płomieniach.

Obydwie koleżanki Jacqui zginęły na miejscu. Ona natomiast była uwięziona pod deską rozdzielczą, a ogień zaczynał się wdzierać do środka. Zanim na miejscu zjawiła się pomoc, pożar zdążył już dotrzeć do zaklinowanej dziewczyny. Jacqui cały czas krzyczała. Kiedy w końcu udało się ją wyciągnąć z płonącego wraku, nastała cisza.

Dziewczyna, która cudem przeżyła wypadek, od razu trafiła do szpitala. Była bardzo ciężko poparzona.

Jedna noc sprawiła, że piękna Jacqui została na zawsze pozbawiona twarzy, młodości oraz marzeń. Straciła uszy, nos, włosy, oczy, lekarze amputowali jej palce u rąk.

Przez kolejne miesiące dziewczyna musiała przejść wiele operacji. Każdy dzień wypełniony był bólem. Jej życie już nigdy nie będzie takie jak kiedyś. Całe jej ciało pokryte jest bliznami, które są efektem tej tragicznej nocy.

Reggie, który usiadł pijany za kierownicę, został skazany na 7 lat pozbawienia wolności.  Podczas śledztwa okazało się, że…

Dalsza część artykułu na następnej stronie…