in

Para nagrała w supermarkecie matkę i jej 2-letnią córkę. Widok jest przerażający

Oglądaliśmy już wiele nagrań udostępnianych w internecie, jednak to wywarło na nas wyjątkowe wrażenie. Niestety jest to wrażenie bardzo negatywne. W pewnym sklepie doszło do sytuacji, która zmusza, by zadać sobie pytanie, dokąd zmierza ludzkość?

Doszło do wypadku – młoda matka osunęła się nieprzytomna na podłogę. Jej przerażona, 2-letnia córka płacząc próbowała ocucić mamę. Para, która nagrywała całe zajście, ograniczyła się do zadzwonienia po karetkę. Zamiast spróbować udzielić nieprzytomnej kobiecie pomocy, albo przynajmniej zająć się jej dzieckiem, oni stali i nagrywali. To jest już chyba najwyższy stopień znieczulicy, a także objaw postępującej głupoty.

Drugą kwestią jest powód utraty przytomności przez kobietę. Jak się okazało, młoda matka jest uzależniona od heroiny. Widząc przerażenie małej dziewczynki, można mieć pewność, że przez nieodpowiedzialność matki, dziecko nabawi się poważnej traumy.

Jedynym, który zachował się jak należy był mężczyzna pod koniec nagrania. Zajął się dzieckiem. Natomiast karygodne jest zachowanie pary, która w tym czasie trzymała telefon i nagrywała całe zajście.