in

Obcy mężczyzna ochronił dziewczynę podczas ataku w Las Vegas. Niedługo potem otrzymał poruszający sms

Podczas ataku w Las Vegas zginęło 50 osób, a ponad 500 zostało rannych. Wśród osób, które otarły się o śmierć, była Renee. Dziewczyna jednak miała niesamowite szczęście…

Udało jej się przeżyć dzięki interwencji obcego mężczyzny, który postanowił pomóc jej, zamiast troszczyć się tylko o siebie. Jakiś czas później siostra Renee napisała do mężczyzny wiadomość, a jaj słowa przyprawiają.

Podczas koncertu Jasona Aldeana, Renee tańczyła tuż przed sceną. Aby mieć lepszy widok na artystę, razem z Brandonem Kelly, którego poznała kilka godzin wcześniej, podeszli najbliżej jak się dało.

„Po prostu tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy, kiedy nagle usłyszałam głośne dźwięki. Myślałam, że to fajerwerki” – powiedziała Renee

Odgłosy powtarzały się co chwilę. Na początku występujący na scenie ich nie usłyszeli i kontynuowali show , jednak po chwili wszyscy zorientowali się, że dzieje się coś strasznego.

„Zanim w ogóle się zorientowałam, co się dzieje, Brendan przewrócił mnie na ziemię i zasłonił przed kulami.”

Kiedy strzelanina w końcu się skończyła, Brendan złapał rękę Renee i powiedział: „Musimy stąd uciekać”. Podniósł ją z ziemi i zaczęli biec.

„Przez cały wieczór nie odstępował mnie nawet na krok” – opowiada Renee

Tego dnia setki osób zostało postrzelonych, jednak, dzięki pomocy nieznajomego, Renee nie była jedną z nich. Jeszcze tego samego wieczora Brendan otrzymał SMS od siostry Renee, która była mu bardzo wdzięczna.

– „Dziękuję ci  z całego serca, że zająłeś się moją siostrą…Naprawdę. Śpij dobrze.”

– „Nie ma o czym mówić. To właśnie robimy, dbamy o siebie i o ludzi wokół nas. Cieszę się, że moglem być przy niej w tym szalonym momencie.”

– „Jesteś niesamowity.”

– „Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc, proszę Pani.”

W takich chwilach ludzie pokazują swoje prawdziwe oblicza. Ten nieznajomy ochronił młodą kobietę, ratując jej życie. Była to prawdziwa próba odwagi, a on pokazał, jakim naprawdę jest człowiekiem.