in

Minęło 8 lat od kiedy urodziła ośmioraczki. Zobacz, jak obecnie wygląda Natalie i jej rodzina

Kojarzycie kim była „Oktomama”? A może przypominacie sobie kobietę o nazwisku Suleman, znaną z wielu operacji plastycznych, które miały sprawić, że będzie wyglądać jak jej wielka idolka – Angelina Jolie.

Trudno w to uwierzyć, ale minęło już osiem lat od kiedy Natalie Suleman urodziła ośmioraczki. Było to wielki wydarzenie, po raz pierwszy bowiem urodziło się ośmioro dzieci i wszystkie przeżyły poród.

Po narodzinach ośmioraczków życiem kobiety zainteresowały się media. Natalie (znana też jako Nadya) postanowiła wykorzystać ten moment i z dnia na dzień stała się celebrytką. Wystąpiła w kilku programach, m.in. The Oprah Winfrey. Wzięła także udział w filmie dokumentalnym “Octomom: The Incredible Unseen Footage.”

Natalie urodziła ośmioraczki w 2009 roku. Przed przyjściem na świat tych maluchów, kobieta wychowywała już 6 dzieci. Po porodzie opiekowała się w sumie 14 dziećmi. Ciężar finansowy utrzymania takiej rodziny był ogromny. Natalie otrzymywała wprawdzie pomoc od instytucji państwowych, ale to nie wystarczało.

By przeżyć, Natalie podejmowała coraz drastyczniejsze kroki. W końcu została striptizerką i aktorką w filmach dla dorosłych. Jak tłumaczyła później, zrobiła to, aby zapewnić byt rodzinie. Kobieta szybko jednak zrozumiała, że w ten sposób daje zły przykład swoim dzieciom. Postanowiła więc zerwać z dotychczasowym życiem.

„Głównym powodem podjęcia tej decyzji były moje córki, a szczególnie najstarsza córka Amerah. Mając 10-lat, zaczęła mnie naśladować” – wyjaśnia Natalie.

To zmieniło wszystko. Nadya zrozumiała, że nie chce, aby jej córka zeszła na złą drogę i zniszczyła swoje przyszłe życie.

„W tamtej chwili zdałam sobie sprawę, że wolałabym być bezdomną i mieszkać z moimi dziećmi w vanie, niż dalej prowadzić taki styl życia. Nie chciałam takiego życia dla moich dzieci” – kontynuuje.

Nadya całkowicie odmieniła swoje życie. Nim została aktorką porno, zajmowała się terapią i poradnictwem psychologicznym. Jakiś czas temu przeniosła się z dziećmi do Orange County w Kalifornii i postanowiła wrócić do starego zawodu. Obecnie jest doradcą w ramach terapii rodzinnej.

Natalie pytana o jej najmłodsze dzieci, zapewnia że Noah, Maliyah, Isaiah, Nariyah, Jonah, Makai, Josiah oraz Jeremiah są zdrowe i szczęśliwe. Są wegetarianami i prowadzą aktywny tryb życia.

Natalie dba o swoje dzieci i robi wszystko, by niczego im nie brakowało. I zdaje się, że radzi sobie bardzo dobrze, a to jest najważniejsze.

Natalie była często krytykowana. Zarzucano jej, że postradała rozum chcąc samotnie wychowywać 14 dzieci. Jednak przyjaciele i znajomi mówią o niej, że jest ciepłą i dobrą osobą. „Od zawsze marzyła o macierzyństwie. To był dla niej nadrzędny cel”

Dziś wszystko wskazuje na to, że marzenia Natalie się spełniły. Jej rodzina jest nie tylko wielka, ale też szczęśliwa.

Źródło: newsner.com