in

Mieli ocieplać blok – w przerwie nakręcili teledysk disco-polo! Tych ruchów po prostu nie da się podrobić

Amatorskie nagranie pewnej ekipy budowlanej trafiło już do 300 tysięcy widzów! Specjaliści od remontów postanowili stworzyć własną wersję teledysku obrazującego utwór „Miłość w Zakopanem”. Sam oryginał ma już 27 mln wyświetleń.

Doskonale wiemy, że praca w branży budowlano-remontowej do łatwych nie należy. Nie dziwimy się zatem, że pracującym w tym fachu należy się w pełni zasłużona chwila odpoczynku. Jednak pewna ekipa budowlana, wykonująca zlecenie na jednym z polskich osiedli ani myślała marnować tego czasu na drugie śniadanie czy rozmowy o niczym i o wszystkim.

Na budowie… (fot. artur grabowiecki | youtube.com)

Panowie postanowili spędzić chwile wytchnienia niezwykle kreatywnie i w trakcie przerwy nakręcili swoją wersję klipu do piosenki „Miłość w Zakopanem”. Oryginalne nagranie w wykonaniu Sławomira, kwalifikowane do gatunku rock-polo robi zawrotną karierę w sieci – ma już 27 milionów odsłon!

Tymczasem główny odtwórca amatorskiej wersji utworu postanowił zadbać także o szczegóły – domalował sobie charakterystyczne wąsy, a na głowę zarzucił romantyczną chustę. Szczerze przyznajemy, że opracowana przez niego choreografia, w tym również spektakularny hak na linie wywarły na nas niemałe wrażenie.

Tę wersję w internecie obejrzało już prawie 300 tysięcy osób. Jednak wspomniana liczba odsłon to nic w porównaniu do zasięgu oryginalnego nagrania.

Bijący rekordy popularności klip w wykonaniu Sławomira powstał w tym roku i porwał rzesze fanów nie tylko dzięki melodyjnej muzyce i łatwo wpadającym w pamięć słowom. Za sukcesem piosenki stoi także poniższy teledysk.

Mieliście okazję już wcześniej posłuchać tego utworu? Muzycznym laikom przybliżymy sylwetkę wykonawcy „Miłości w Zakopanem”. Autor i wykonawca tego hitu to Sławomir Zapała, znany szerszej publiczności pod scenicznym imieniem Sławomir.
Jest on polskim aktorem, piosenkarzem i showmanem. W muzyce propaguje jeszcze mało znany u nas gatunek rock-polo.

Aktorskie szlify zdobył podczas studiów teatralnych w Krakowie. Do tej pory ma na swoim koncie role w takich filmach jak np. ”Karol. Człowiek, który został papieżem”, ”Pod Mocnym Aniołem”, ”Czas honoru” czy ”Ojciec Mateusz”.

Tymczasem swoje pierwsze muzyczne kroki pan Sławomir stawiał daleko, bo aż za oceanem! To właśnie występem w Ameryce, na Long Island w Nowym Jorku podbił serca mieszkającej w Stanach Polonii. W 2015 roku zadebiutował na kanale youtube.com, gdzie jego pierwszy utwór pt. „Megiera” obejrzało 10 milionów widzów.

Dalej jego kariera muzyczna nabrała rozpędu – pan Sławomir wystąpił w ”Tańcu z gwiazdami”; mogliśmy go też oglądać w telewizyjnym show ”Twoja twarz brzmi znajomo”.

10 kwietnia 2017 roku ukazał się jego debiutancki album pt. ”The Greatest Hits”. Właśnie z tego krążka pochodzi bijący rekordy popularności utwór pt. ”Miłość w Zakopanem”.

Nie zapomnij podzielić się nagraniem autorstwa kreatywnej ekipy budowlanej ze swoimi znajomymi!