in

Mama zauważyła czerwony ślad na twarzy córki. Zainstalowała ukrytą kamerę i odkryła straszną prawdę

Wielu rodziców musi w pewnym momencie podjąć niezwykle trudną decyzję: wybrać najlepszą możliwą opiekunkę dla swojego dziecka. Nawet gdy nie pracujesz zawodowo i opiekujesz się dzieckiem, to czasami może się zdarzyć sytuacja, że musisz gdzieś pójść coś załatwić i wtedy na kilka godzin możesz potrzebować opieki dla dziecka.

 

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jakie to szczęście móc zostawić dziecko z kimś z bliskiej rodziny, np. z rodzicami czy rodzeństwem. Niektórzy nie mają takiego komfortu i zmuszeni są do poszukania opiekunki. Zawsze wtedy ma się nadzieję, że uda się trafić na osobę, która zajmie się dzieckiem, tak jakby opiekowała się swoim własnym.

Pewna rodzina z Wietnamu była zmuszona wynająć opiekunkę dla swojego dziecka, ponieważ obydwoje rodzice pracowali. Pewnego dnia odkryli na twarzy dziecka niepokojący czerwony ślad. Sytuacja zaczęła się powtarzać, a oprócz tego dziewczynka zaczęła w nocy płakać. Rodzice podejrzewali, że coś musi się dziać podczas ich nieobecności.

51-letnia Nguyen Thi Han była od 2 miesięcy zatrudniona u rodziny w charakterze gospodyni i opiekunki do dziecka.

Zaniepokojeni rodzice postanowili zainstalować w domu ukryte kamery. Gdy zobaczyli nagrania, byli wstrząśnięci! Na filmie widać jak opiekunka wielokrotnie bije ich córeczkę po twarzy i innych częściach ciała. Kilka razy podrzuca także dzieckiem, zupełnie jakby bawiła się piłką.

Mama dziewczynki, Ngoc Phuong, natychmiast po obejrzeniu nagrania zawiadomiła policję. Opiekunka została aresztowana. Aby ostrzec innych rodziców, matka zdecydowała się udostępnić nagranie w internecie.

Według organizacji World Vision Vietman, co roku w Wietnamie dochodzi do ponad 4 tysięcy przypadków znęcania się nad dziećmi.

Poniżej możecie zobaczyć filmik, który Ngoc Phuong udostępniła w internecie. Ostrzeżenie: niektóre sceny mogą być drastyczne.

Dzieci nigdy nie powinny trafić pod opiekę takich osób!