in

Mała dziewczynka podkrada popcorn, który książę Harry trzyma na kolanach. Jego reakcja jest bezcenna!

Całkiem niedawno książę Harry pojawił się na meczu siatkarskim, podczas którego padł „ofiarą” małego złodziejaszka. Na trybunie tuż obok księcia Zjednoczonego Królestwa siedziała dziewczynka imieniem Emily. Dziecko wpadło na znakomity pomysł: ponieważ Harry skupiał swoją uwagę na meczu i rozmowie z przyjacielem, można było podkradać mu popcorn! Uroczy klip, rejestrujący tę zabawną sytuację, zobaczycie poniżej.

Mecz toczył się w Toronto, w ramach igrzysk Invictus Games, których pomysłodawcą i założycielem jest właśnie książę Harry. Członek brytyjskiej rodziny królewskiej siedział na trybunie obok Emily Henson, która jest córką paraolimpijczyka i sprintera Davida Hensonsa. W pewnym momencie Emily naszła chętka na popcorn, który Harry trzymał na kolanach. Dziewczynka nie miała żadnych zahamowań: gdy tylko książę odwracał się, by porozmawiać z kolegą, bezwstydnie sięgała ręką po jego przekąskę. Co za bystry i przebiegły maluch!

Po chwili książę Harry przyłapuje małą dziewczynkę na gorącym uczynku. Zdziwienie w oczach Emily, gdy Harry zabiera popcorn z zasięgu jej rączek, jest bezcenne.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie z meczu, które zdążyło już podbić internet. Emily jest prawdopodobnie najsłodszym rabusiem na świecie.

Oczywiście Harry tylko pogrywał sobie z dziewczynką, zabierając jej popcorn. Już po chwili sam zaczął częstować Emily prażoną kukurydzą. Robił też śmieszne miny, by ją rozbawić.

Media nawet nie zdawały sobie sprawy, że Harry tak dobrze odnajduje się wśród dzieci. Przez lata książę uchodził za kobieciarza – i to nie bez powodu. Jego obecną partnerką jest seksowna aktorka z USA, Meghan Markle.

Nie ma się co dziwić, że podczas meczu kamery skierowane były tylko na tę dwójkę. Książę Harry dowiódł, że jest świetnym kandydatem na ojca, a mała Emily rozbroiła wszystkich swym nieodpartym wdziękiem.