in ,

Lew podkrada się do pary jamników, które dostały się na jego wybieg. To nagranie zaszokowało miliony internautów

O tym, że lew nazywany jest królem zwierząt wie każdy. Te pełne dumy stworzenia rzadko znajdują sobie przyjaciół w kimś spoza własnego gatunku. Czasem jednak możemy trafić na wyjątki, które nas zaskoczą. Spoglądając na lwa i jamnika, bawiących się razem, nie sposób utrzymać poważnej miny.

Rezerwat Dzikich Zwierząt w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych stanowi dom dla ponad 1300 zwierzaków, pochodzących ze 120 gatunków. Jednym z popularniejszych mieszkańców ośrodka jest lew o imieniu Bonedigger.

Budzący respekt wielki kot nie jest zwierzęciem, do którego podeszlibyśmy bez obaw, a jedyną istotą, której pozwala się do siebie zbliżyć, jest jego opiekun John Reikene. On i… niewielka jamniczka Abby, która zawładnęła sercem potężnego króla zwierząt !

Bonedigger uwielbia mieszkające na terenie rezerwatu jamniki, a Abby jest jego ulubienicą. Lew pozwala jamniczce na wiele, czasem nawet umożliwia jej przejęcie sterów podczas zabawy.

Widok potężnego, dzikiego kota i małego pieska, żyjących razem w przyjaźni może wzruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie, na którym udokumentowana jest ta niezwykła relacja dwóch zwierząt. Filmik podbił serca już ponad 5 milionów internautów, wy możecie być następni!

Spodobało Wam się to wideo? Podzielcie się nim z przyjaciółmi. Pokażcie im niesamowitą przyjaźń między zwierzętami.

Źródło: youtube.com