in

Chodzą nago i uprawiają seks na oczach dzieci. W dodatku są zdania, że to całkiem normalne

Łotewskie małżeństwo, mieszkające w Rosji, wywołało w internecie prawdziwą burzę, dzieląc się swoimi metodami wychowawczymi. Siergiej Michałkin prowadził bloga, na którym publikował zdjęcia i filmy z nagimi członkami swojej rodziny.

Mężczyzna bez cienia skrępowania opowiada o tym, jak uprawia seks przy dzieciach oraz kąpie swoją córkę będąc całkowicie nago. To jednak nie wszystko! Michałkin na swoim blogu opisuje sytuacje, które normalnemu człowiekowi jeżą włosy na głowie.

Według mężczyzny, jego córka sama zaproponowała, że pocałuje go w intymne miejsce. Siergiej umieścił na blogu szczegółowy przebieg rozmowy z córką. Zboczeniec chętnie opisywał wszystkie szczegóły, oraz tłumaczył w nagranym wideo swoją filozofię:

„Myję ją, może mnie pocałować. To jedna z części mojego ciała. Dla mnie nie ma różnicy, noga lub ręka, przód czy tył. Ja też mogę ją pocałować gdziekolwiek” – opowiada Sergiej.

Przeciwko małżonkom wszczęto postępowanie karne. Psychologowie alarmują, że dzieci powinny jak najszybciej zostać odebrane szalonym rodzicom.

Jeszcze nie wiadomo, czy rodzeństwo zostanie przekazane pod opiekę domu dziecka.