in

Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” próbował zgwałcić babcię

Kilka dni temu media obiegła informacja o śmierci Romana Paszkowskiego zwanego Napoleonem, jednego z bohaterów popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. Teraz na jaw wychodzi kolejna szokująca informacja. „Gazeta Krakowska” poinformowała, że jeden z uczestników telewizyjnego show Polsatu został skazany za próbę gwałtu na swojej 79-letniej babci.

Skazał Sąd Okręgowy w Tarnowie w listopadzie skazał 29-latka na trzy lata pozbawienia wolności. Zakazał mu także przez okres 10 lat zbliżać się do poszkodowanej kobiety na odległość mniejszą, niż 30 metrów.

Mężczyzna próbował zgwałcić swoją babcię w jednej z podtarnowskich miejscowości. Bohater „Chłopaków do wzięcia” przyszedł do niej na obiad. Był pod wpływem alkoholu – wcześniej wypił z kolegą litr wódki.

29-latek był bardzo brutalny. Pobił swoją babcię i rzucił nią o ścianę. Wtedy staruszka zaproponowała mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej. Mężczyzna odmówił i dalej dobierał się do babci. Kobiecie udało się na szczęście uciec i schronić u sąsiadów. Ci natychmiast wezwali policję, która zatrzymała wyrodnego wnuka.

Prokuratura żądała 6 lat pozbawienia wolności. Sąd Apelacyjny w Krakowie postanowił jednak podtrzymać wyrok niższej instancji. Orzeczenie jest prawomocne.

Źródło: fakt.pl