in

9-latka wykonała taniec na stole przed jurorami. Jednak to jej partner wywołał prawdziwe zaskoczenie!

Mam Talent jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w USA. Na przesłuchanie do programu każdego roku trafiają tysiące ludzi, którzy dają z siebie wszystko, aby zachwycić jury swoimi umiejętnościami. Do finału dostają się jednak tylko najlepsi z nich.

Artyonn i Paige to para, która już raz próbowała swoich sił w programie, jednak Simon Cowell skrytykował ich dobór piosenki i nie przepuścił ich dalej. Dzieci jednak nie dały za wygraną i postanowiły spróbować jeszcze raz. Wróciły na przesłuchanie, prezentując całkiem nowy układ.

Kilkuletni tancerze przedstawili taniec do piosenki „Footlose” z klasycznego filmu o tym samym tytule, który trafił na ekrany w 1984 roku. Mała Paige rozpoczęła swój występ na stole jurorów, a po chwili wbiegła na scenę, gdzie dołączył do niej jej partner. Nowy układ zachwycił jury, ponieważ już od pierwszych minut każdy mógł zauważyć, że te dzieci musiały bardzo ciężko trenować, aby wykonać tak wspaniały taniec. Od ich występu oczu nie mogli oderwać nie tylko jurorzy, ale również publiczność. Aby dostać się do dalszej części programu, dzieci dały z siebie wszystko, prezentując się na scenie wspaniale.

Mali tancerze są nie tylko świetnie dobrani, ale również utalentowani ponad wiek. Zobaczcie sami: