in

19-latka przeszła 50 operacji, aby się upodobnić do Angeliny Jolie. Jej wcześniejszy wygląd był o wiele bliższy zamierzonego efektu

Jakiś czas temu Iranka Sahar Tabar ogłosiła w mediach społecznościowych, że zrobi wszystko, aby się upodobnić do swojej idolki. Czy dotrzymała słowa?

Pochodząca z Teheranu nastolatka już od dziecka podziwiała Angelinę Jolie. Zawsze marzyła, by być taka, jak ona. Nawet trudno się dziwić, gdyż słynna aktorka jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata i niedościgniony wzór do naśladowania. Wiele młodych dziewcząt chce być jak ona, ale Sahar poszła w tym o krok dalej. Zdecydowała się na odważną i bardzo niebezpieczną transformację.

50 operacji w kilka miesięcy

Niestety zabiegi poważnie osłabiły dziewczynę, która oprócz tego drastycznie sie odchudzała. Postanowiła, że osiągnie wagę 40 kilogramów, czyli tyle ile podobno waży Angelina Jolie, która od wielu lat zmaga się z zaburzeniami odżywiania. Mimo że tak niska waga jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia, Sahar Tabar nie bacząc na to, chce całkowicie upodobnić się do swojej idolki.

Zaczęła nosić kolorowe soczewki

Naturalny kolor oczu dziewczyny znacznie różni się od jasnych oczów Jolie, Sahar postanowiła więc nosić soczewki kontaktowe. Choć miały one „dopełnić całości” jej transformacji, stworzyły raczej sztuczny i dość przerażający efekt…

Fala krytyki

Internauci bardzo krytykują przemianę, zarzucając dziewczynie, że pozwoliła się oszpecić. Jeden z komentujących napisał, że „wygląda jak 8-miesięczne zwłoki”.

Wszystkie zdjęcia Sahar po operacjach można zobaczyć na jej Instagramie, gdzie jest obserwowana przez ponad 300 tysięcy osób!

A tak wyglądała przed operacją…

Czy uważacie, że chociaż odrobinę upodobniła się do swojej idolki?