in

15-letni chłopak został ranny podczas snu. Teraz jego rodzina ostrzega przed nowym, śmiertelnym trendem wśród nastolatków

15- letni Nicolas obudził się w środku nocy, czując, że jego szyja płonie. I rzeczywiście tak było. Nastoletni przyjaciele Nicolasa postanowili zabawić się z kolegą, wypróbowując na nim nowy, szalony trend, popularny wśród młodzieży.

„Chciałem tylko, aby zostawili mnie w spokoju. Nie uważam ich za swoich przyjaciół, już nigdy nimi nie będą.” – mówi Nicolas

Aktualnie ludzie przestrzegają innych przed rozszerzającym się w internecie nowym, szalonym trendem. Został on nazwany „The Hot Water Challenge” i polega na wylewaniu wrzącej wody na niczego nieświadome osoby.

Niebezpieczna zabawa

15-letni Nicolas Conrad z Arkansas stał się ofiarą tego niemądrego wybryku. Pewnej nocy, gdy Nicolas zasnął, jego przyjaciele podgrzali wodę, doprowadzając ją do wrzenia, a następnie wylali wrzątek na Nicolasa.

„Poczułem okropne pieczenie na szyi. Obudziłem się z płaczem i krzykiem. Nigdy w życiu nie czułem takiego bólu” – opowiada Nicolas

Nie był to jedyny przypadek złego potraktowania Nicolasa przez przyjaciół. Jakiś czas wcześniej przypalili chłopca zapalniczką.

Ofiary szalonego wyzwania

Nicolas nie jest jedyną osobą, która ucierpiała w zetknięciu z nowym trendem. W Sierpniu 11-letnia Jamoneisha Merritt doznała poparzeń twarzy, gdy przyjaciele wylali na nią wrzącą wodę.

Niebezpieczna zabawa miała nawet skutek śmiertelny, gdy 8-letnia dziewczynka z Florydy zmarła, po wypróbowaniu na niej nieco odmienionej wersji „The Hot Water Challenge”. Stało się to po tym, gdy kuzyn dziewczynki rzucił jej wyzwanie, dotyczące wypicia wrzątku przez słomkę. Dziewczynka przyjęła wyzwanie i po kilku miesiącach zmarła.

Ciocia dziewczynki apeluje do rodziców:

„Rozmawiajcie ze swoimi dziećmi na temat niebezpiecznych zabaw. Nie dawajcie im zbyt wielkiej swobody, wiedząc, że są „pod telefonem”. Obserwujcie, co robią w wolnym czasie.”

To musi się natychmiast skończyć. Proszę, podzielcie się tym artykułem z innymi, aby rodzice i opiekunowie dzieci mogli dowiedzieć się, jak niebezpieczne bywają zabawy ich podopiecznych.

Źródło: newsner.com